About me

Jestem certyfikowanym praktykiem pracy z ciałem z 15 letnim doświadczeniem, kosmetologiem, twórcą marki Holistyczne, właścicielką firmy Holima Group.
Zdobyłam licencjat z kosmetologii na wydziale zdrowia publicznego, ukończyłam kursy z wizażystyki I i II stopnia, analizy kolorystycznej, kurs ayurveda abhyanga, champi, modelowanie i DMA, kurs masażu tantrycznego, kurs masażu klasycznego.
Na swojej ścieżce rozwoju  spotkałam takich nauczycieli jak Luiza Lenartowicz, Piotr Szczotka, Ewa Mikuła,  Maciej Wielobób, Lama Ole Nydahl ( w 2018 przyjęłam schronienie buddyjskie w ośrodku odosobnieniowym w Kucharach), Prem Santoshi z Tantra Woman.

Żyję według filozofii holistycznej, podchodzę do świata i życia całościowo. Człowiek to istota holistyczna, a jej nieodłączne elementy to dusza, ciało i umysł, a najważniejsze, to dążyć do uzyskania równowagi pomiędzy nimi.
Piszę bloga Jenny Dress. Tworząc go zakładałam, że będzie to blog osobisty gdzie będę pisać o modzie, stylu. Z czasem, razem z moim rozwojem osobistym, zaczęły pojawiać się inne treści - dotyczące głównie świadomego życia. Tematy takie jak ajurweda, slowlife, terapie, zdrowa kuchnia, ziołolecznictwo, medytacja - wszystko, co dotyczy holistycznego podejścia do człowieka. Na blogu chcę wspomagać rozwój na wszystkich trzech płaszczyznach, w trosce o spokój ducha i umysłu oraz witalność ciała.

Lubię mówić o sobie, że jestem terapeutą holistycznym. Rozumiem, że tylko poprzez holistyczne praktyki i ćwiczenia możemy uzyskać pełną harmonię i dlatego zaczęłam interesować się ajurwedą. Kilka lat temu ukończyłam kurs masażu ayurveda abhyanga, masaż Champi, uczestniczyłam też w warsztacie „ Energetyczna struktura człowieka” oraz "9 zasad kuchni wedyjskiej".

Na studiach poznałam świat kosmetyki naturalnej oraz ziołolecznictwa. Po ukończeniu studiów pracowałam jako wizażystka - kolorystka. Jako masażystka współpracowałam z ośrodkami spa, byłam członkiem jury w konkursie wizażu. Brałam udział w sesjach zdjęciowych. W latach 2008-2015 prowadziłam pracownię Wizażu i Stylizacji.

W latach 2014-2017 wspierałam Fundację Dobrze Że Jesteś wspierając podopiecznych Fundacji i koordynując pracę jako wolontariusz. Jestem współtwórcą kalendarza Odważne 2017, w którym wystąpiły podopieczne Fundacji. Autorem zdjęć do kalendarza była fotografka kobiet Mangda Krajewska. Wraz ze Szkołą Beauty Art współorganizowałam warsztaty z wizażu dla pacjentek.
Od długiego czasu już  praktykuję medytację, która pozwala mi się wyciszyć w tym zabieganym świecie. 
Fascynuje mnie przyroda i jej wpływ na nasze życie.


Magdalena Stachurska
kontakt@holistyczne.com.pl