About me

Nazywam się Magda Stachurska. Blog prowadzę od kilku lat. Jest moim dzieckiem:) 
Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Przez wiele lat pracowałam jako wizażystka kolorystka, malowałam panny młode, uczestniczyłam w sesjach zdjęciowych, na studiach miałam przyjemność być w jury oceniając prace młodych przyszłych wizażystek. Na studiach również zrodziła się moja miłość do kosmetyki naturalnej natomiast ciekawość nad medycyną naturalną trwa od lat. Głównie interesuje mnie zdrowa kuchnia i niekonwencjonalne leczenie oraz samouzdrawianie. 
Z zamiłowania jestem organizatorką ale też wiele rzeczy nauczyłam się pracując w Agencji Ślubnej  Perfect Moments. Uwielbiam działać stąd też pojawił się pomysł wstąpienia do fundacji Dobrze Że Jesteś. Jako wolontariuszka odwiedzałam pacjentów organizowałam im czas wolny dzieliłam się moją pasją i radością do życia. Jestem współtwórcą warsztatów z wizażu oraz kalendarza "Odważne" 2017 gdzie wystąpiły podopieczne fundacji. 
Jakis czas temu pojawił się pomysł aby wszystkie te dobre rzeczy połączyć i stworzyć Strefę Pozytywnej Energii Holistyczne.  Aktualnie jest to projekt nad którym najwięcej pracuję i wkładam w nie całe serce.
Promuję zdrowy styl życia i myślę pozytywnie czerpię radość z życia i to przekazuję innym.
Na blogu pokazuję swój styl przepisy zdrowe inspiracje oraz moje różne spostrzeżenia na temat życia i ludzi.  

Dziękuję, że mnie odwiedzacie. Zostańcie ze mną na dłużej:) 


Magda Stachurska
Kontakt: dressjenny@gmail.com