About me

Nazywam się Magda Stachurska. Blog prowadzę od kilku lat. Jest moim dzieckiem:) 
Z wykształcenia jestem kosmetologiem, przez wiele lat pracowałam jako wizażystka, miałam swoją własną pracownię wizażu, malowałam panny młode, uczestniczyłam w sesjach zdjęciowych, na studiach miałam przyjemność być w jury oceniając prace młodych przyszłych wizażystek. Na studiach również zrodziła się moja miłość do kosmetyki naturalnej natomiast ciekawość nad medycyną naturalną trwa od lat. Głównie interesuje mnie zdrowa kuchnia i niekonwencjonalne leczenie oraz samouzdrawianie. 
Z zamiłowania jestem organizatorką, ale też wiele rzeczy nauczyłam się pracując w Agencji Ślubnej  Perfect Moments ( aktualnie Agencja Spinki), uwielbiam działać, stąd też pojawił się pomysł wstąpienia do fundacji Dobrze Że Jesteś. Jako wolontariuszka odwiedzałam pacjentów organizowałam im czas wolny, dzieliłam się moją pasją i radością do życia. Jestem współtwórcą warsztatów z wizażu oraz kalendarza "Odważne" 2017 gdzie wystąpiły podopieczne fundacji. 
Jakis czas temu pojawił się pomysł, aby wszystkie te dobre rzeczy połączyć i stworzyć Strefę Pozytywnej Energii Holistyczne.  Aktualnie jest to projekt nad którym najwięcej pracuje i wkładam w nie całe serce.
Promuję zdrowy styl życia i myślę pozytywnie, czerpię radość z życia i to przekazuję innym.
Na blogu pokazuję swój styl, przepisy zdrowe, inspiracje oraz moje różne spostrzeżenia.  

Dziękuję, że mnie odwiedzacie. Zostańcie ze mną na dłużej:) 


Magda Stachurska
Kontakt: dressjenny@gmail.com