BW #streetstyle

Połączenie klasyki ze stylem sportowym to trend, który na pokazach przewija się od lat i nadal trwa. Nie każdemu zapewne on odpowiada, mnie bardzo. Spodnie dresowe z lampasami w połączeniu z prostym klasycznym płaszczem jest dla mnie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Spodnie i buty pochodzą z sieciówkowych wyprzedaży. 


buty, spodnie, płaszcz Zara, golf second hand, okulary Ray Ban

9 komentarzy:

 1. Do mnie to przemawia jak najbardziej, wiem, że to żaden argument, bo co do mnie nie przemawia 😉 Wiem! Nuda i zasady, a tu się nie nudzę, a dresy do poważnego płaszcza to łamanie zasad, nawet jeśli modne 🙂 I fajnie, że te białe akcenty tylko dołem, i myślałam, że masz ciemniejsze włosy, ładnie tak 🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo je niedawno przefarbowałam znów. Dochodzą do siebie:)
   Lubię niestandardowe połączenia, im dziwniej tym lepiej ale kolorów za to u siebie nie za bardzo trawię, maksymalnie dwa:)
   A ja lubię twoje połączenia!

   Usuń
  2. Ale włączyłaś biel i widzisz jak mnie uwiodłaś 🙂 bo ja jestem krecik i jak jest czarno czarno to może i doceniam, ale nie widzę 🙂

   Usuń
 2. Jak komuś w tym po drodze , to ja jestem na tak . Zwlaszxa jak ma wyczucie
  Jak Ty
  Jak Anka Słomka z Poszukiwań zaginionego stylu
  Jak nie ja ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj mi się bardzo podoba. Ogólnie dresiaki ostatnio mnieuwodzą niesamowicie w takich niestandardowych połączeniach:) Fajnie że znów jesteś blond! Choć w ciemnych też Ci było ładnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiem Ci, że jak z wybiegu wyglądasz!!! Klasa i styl!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze