Przejdź do głównej zawartości

LEVI'S LAS

Przyzwyczajam się do mojego nowego fasonu spodni Levis high rise skinny. To najnowsza kolekcja, idealne dla kobiet o figurze pin up. Sylwetka w nich jest zupełnie inna.  Możecie mi wierzyć lub nie, ale mam wrażenie, że jestem w nich wyższa, nie wspomnę już o tym, że nogi  wydają się o niebo dłuższe. Wszystko jakoś staje się inne, chyba nawet osobowość:) To  przełom w mojej garderobie. Moje nowe jeansy w zestawieniu  z t shirtem  czarnym. Zegarek klasyczny męski.
Jesienią będzie panował trend lat 80 tych, więc sprawdzą się one doskonale w wielu zestawieniach. 
Zdjęcie z wczorajszego spaceru. 

Jeans  Levi's, shoes Vagabond, t shirt H&M, watch JUVENIA jevelry COS


Komentarze

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie komentarze

Popularne posty z tego bloga

black trencz

Jesień?

Tęskniłam , więc jestem... lato piękne nam się kończy i nadchodzi najpiękniejsza pora roku - jesień.  Czy smutno? Nie! Dziś witam Was zestawem prawie typowo jesiennym. Sweter oversize wyciągnęłam z dna szafy. Uwielbiam wielgachne  swetry. Myślę, że jeszcze kilka podobnych pojawi się u mnie w szafie. Są ciepłe, miłe i pasują do wszystkiego. Spódnicę moją midi już znacie z tamtego roku, wyszukałam ją w sh, buty natomiast są moim nowym odkryciem. Przyznam, że ostatni raz takie buty nosiłam jeszcze jak byłam nastolatką. Są absolutnie piękne. 


Uzdrawiająca herbata imbirowa - idealna receptura!

Pierwszy raz o imbirze przeczytałam jakieś trzynaście lat w ajurwedyjskiej książce kucharskiej, w zasadzie o herbacie imbirowej, bo o samym imbirze dowiedziałam się z książki "Joga ziół". Odrazu go polubiłam. Dobrze, że pod nosem miałam wtedy Piotra i Pawła w którym zawsze imbir był na półkach. Zdaję sobie sprawę, że w tamtym okresie nie zawsze można było go dostać, nie każdy miał też  o nim pojęcie. To, że jest on dostępny niemal w każdym dziś sklepie to już nikogo nie dziwi ale to, że jest skuteczny to nie każdy pewnie o tym wie, a jest. 
Zanim przejdę do mojej  receptury przyjrzymy się bliżej imbirowi.  Dla niektórych pewnie będzie to tylko przypomnienie a dla niektórych mam nadzieję inspiracja. 
Imbir


W ajurwedzie imbir jest prawdopodobnie  najlepszy i najbardziej sattwiczny (sattwa to słowo pochodzące z sanskrytu, oznaczające harmonię i równowagę; oznacza rownież czystość i dobroć ) ze wszystkich przypraw. Jest nazywany wiśwabheasaj, czyli uniwersalnym lekiem. Kiedyś pr…